E porady prawne

Porada prawna przez internet

Zadaj nam pytanie!

Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Numer telefonu:
-
Temat:*
Szczegóły wiadomości:
Przepisz widoczne znaki:

*�Pola wymagane

Po otrzymaniu od Państwa wiadomości przesłanej za pomocą powyższego formularza otrzymają Państwo odpowiedź w możliwie jak najkrótszym czasie. Dalszym krokiem w celu zyskania porady prawnej będzie ustalenie warunków współpracy oraz określenie zakresu potrzebnej Państwu pomocy prawnej.

Wypełniając i wysyłając powyższy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie powyżej podanych danych osobowych przez Martę Dolot i Krzysztofa Dolot prowadzących działalność gospodarczą pod nazwą ADWOKACI Marta Dolot Krzysztof Dolot spółka cywilna z siedzibą w Rzeszowie w celach realizacji świadczonych usług oraz kontaktu z Państwem.

Administratorem danych osobowych  wspólnicy: Marta Dolot i Krzysztof Dolot  prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ADWOKACI Marta Dolot Krzysztof Dolot spółka cywilna z siedzibą w Rzeszowie, NIP: 8133675847, REGON 180925630.

Informacje o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Administratora oraz przysługujących Państwu  prawach  znajdują się w zakładce Klauzula informacyjna.